Vyhledávání

Kontakt

Autokemp Danaj Lučina

+420 723 759 001

danajjs@seznam.cz

                          CHATOVÁ OSADA - D A N A J


 5 chat ( chatové osady) -  40 míst. Chatky jsou 8 lůžkové  (4+3+1)

Pokoje: 2 oddělené, uzavíratelné ložnice. V jedné ložnici je  palanda a dvoulůžko, skříň, stůl, židle a v druhé ložnici je trojlůžko, skříň, stůl, židle. Ložnice jsou vybavené lůžkovinami včetně povlečení.  V pokoji s kuch. koutem a BTV(satelit) je přistýlka.

Sociální zařízení: sociální zařízení je v každé chatě. Sprchový kout - studená a teplá voda vyhřívaná elektrickým bojlerem, umyvadlo se studenou a teplou vodou a splachovací WC.

Vytápění: elektrický radiátor.(za příplatek 100,-Kč na den)

Stravování: v chatě je kuchyňka, vedle chatové osady jsou 2 restaurace - z toho jedna umožňuje celodenní stravování, další 3 restaurace v okolí v RO Lučina. Nejbližší prodejny (3km) ve Tvarožné Lhotě, ve Strážnici (8km) je PennyMarket a další řetězce mají své prodejny a hypermarkety v Hodoníně cca 23km.

Vybavení chatek: kuchyňský kout je součástí chat - kuchyňská linka (dřez-studená + teplá voda), ve které je základní vybavení (hrnky, sklenice, talíře, nerezové příbory, hrnce), lednice s mrazákem, el.dvouvařič, varná konvice, mikrovlnná trouba. Dále je v pokoji s kuch.koutem BTV(satelit) a přistýlka. Vnější vybavení objektu - venkovní terasa ze zahradním posezením (plastové židle a stůl + dřevěná sedací souprava).

Zařízení pro děti: v areálu chatové osady jsou houpačky, pískoviště, skluzavky, trampolína a bazén.

Ostatní: areál chatové osady je oplocený a parkování aut je možné u každé chaty bez poplatku. V areálu je otevřené ohniště a je možné udělat táborák.Je možné zapůjčení grilu - po domluvě s personálem.

              MOBILHEIMY - nově v chatové osadě DANAJ

NOVĚ  jsou součástí chatové osady DANAJ mobilheimy. Mobilheimy jsou 3 - 6 lůžkové.  Každý mobilheim má vlastní soc. zařízení (sprcha-studená+teplá voda,WC,umyvadlo). Ložnice, obývací pokoj(BVT) se zař.kuch.koutem( plyn.sporák,varná konvice,mikrovlnná trouba,lednice s malým mrazákem,nádobí...).

U každého mobilheimu je venkovní posezení a možnost parkování. 

 mobilheimy (oplocený prostor) - vedle chatové osady DANAJ

Vybavení:

1x ložnice (dvoulúžko), 2x pokoje (2 x samostatné lůžko), obývací prostor( BVT, posezení),  s vybaveným kuch.koutem( lednice s mrazákem, varná konvice, plyn.sporák, nádobí).

1x ložnice(dvoulůžko) 1x pokoj (2x samostatné lůžko),obývací prostor( BVT, posezení),  s vybaveným kuch.koutem( lednice s mrazákem,  plyn.sporák, nádobí).

1x ložnice (dvoulůžko) + přistýlka,bývací prostor( BVT, posezení),  s vybaveným kuch.koutem( lednice s mrazákem, varná konvice,plyn.sporák, nádobí).

Sociální zařízení: vlastní v mobilheimu (sprchový kout, umyvadlo), samostatné WC.

Venkovní zařízení :Venkovní posezení. Možnost parkování u mobilheimu zdarma.

       


ATC - "horní kemp" DANAJ
Kapacita: 9x dvoulůžková chatka, 4x čtyřlůžková chatka, 2x pětilůžková chatka. Celkem  44 lůžek.

Pokoje: vybavení chatek
9x dvoulůžková chatka: dvoulůžko, stůl, židle, lůžkoviny včetně povlečení. Lednice s mrazákem, skříň, nádobí a varná konvice.

2x čtyřlůžková chatka: dvoulůžko, palanda, stůl, židle, lůžkoviny včetně povlečení. Lednice s mrazákem, skříň, nádobí a varná konvice.

2x čtyřlůžková chatka(buňka): 2x palanda, stůl, židle, lůžkoviny včetně povlečení. Lednice s mrazákem, skříň, nádobí a varná konvice.

1x pětilůžková chatka  (buňka): 2x palanda, lůžko, stůl, židle, lůžkoviny včetně povlečení. Lednice s mrazákem, skříň. nádobí a varná konvice.

1x pětilůžková (zděná) chatka s vlastním soc. zařízením  (umyvadlo,sprcha+WC): palanda, stůl, židle, lůžkoviny včetně povlečení. Lednice s mrazákem, skříň, dvoulůžko, nádobí a varná konvice.

Sociální zařízení: centrální - zděná budova, ve které jsou WC, sprchy, umyvadla, samostatně MUŽI - ŽENY. V jedné 5lůžkové - zděné budově je sociální zařízení vlastní (sprcha, WC, umyvadlo).

Doprava, parkování: autem - je zajištěno parkování vedle chaty, autobusem na Lučinu cca 20m od areálu "DANAJ".

Stravování: společná kuchyňka pro rekreanty, kde je elekrický dvouvařič, mikrovlnná trouba a dřezy na umývání nádobí. Dvě restaurace vedle ATC (jedna má celodenní stravování), další 3 restaurace v okolí v RO Lučina.

Zařízení pro děti: houpačky, skluzavky, pískoviště.

Ostatní: parkování aut je možné u chat. Možnost táboráku. Areál je oplocený.