Vyhledávání

Kontakt

Autokemp Danaj Lučina

+420 723 759 001

danajjs@seznam.cz

AUTOKEMP "DANAJ" JE ROZDĚLEN NA 2 ČÁSTI:

Chatová osada  " DANAJ"

Horní kemp  " DANAJ"

Chatová osada "DANAJ" se nachází nad břehem přehradní vodní nádrže v rekreační oblasti Lučina Tvarožná Lhota. V chatové osadě, která je oplocená, je 5 osmilůžkových chat, s vlastním sociálním zařízením v každé chatě.

V chatě jsou dvě ložnice(oddělené a uzavíratelné dveřmi). V jedné ložnici je  palanda, dvoulůžko, skříň, stůl a židle. V druhé ložnici je trojlůžko, skříň, stůl a židle.Součástí chaty je kuchyňský kout, ve kterém je lednice s mrazákem, elektrický dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice a základní nádobí (hrnky, sklenice, talíře, nerezové příbory a hrnce), válenda, BTV(satelit). V každé chatě je umyvadlo (teplá+studená voda), WC, sprchový kout, elektrický bojler.

Součástí chaty je také zastřešená terasa se zahradním nábytkem - posezením. Parkování aut je umožněno vedle chaty bez poplatku (ZDARMA).

V areálu, který je oplocený, jsou také houpačky pro děti, pískoviště, trampolína, otevřené ohniště a bazén.

MOBILHEMY - nadstandartně vybavené mobilheimy s vlasním soc. zažízením, 3 - 6 lůžkové

Nově jsou součástí chatové osady DANAJ mobilheimy. V mobilheimu je jedna ložnice a  jeden nebo dva dětské pokoje po dvou samostatných lůžkách. obývací pokoj (BVT) s vybaveným kuch.koutem(sporák, lednička,mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí-hrnky, sklenice,talíře,nerez.příbory,hrnce atd..). Každý mobilheim má vlastní sociální zařízení (sprcha-studená+teplá voda, WC,umyvadlo).

U mobilheimu je venkovní posezení, jinak je možné využití houpaček, pískoviště, skluzavky a bazénu. Parkování je v uzavřeném areálu bez poplatku(zdarma)

ATC - "horní kemp" DANAJ se nachází vedle chatové osady DANAJ. V kempu, který je oplocený, je 9 dvoulůžkových chatek(nové dvoulůžko) a 2 čtyřlůžkové chatky (dřevěné) + 2 čtyřlůžkové chatky (buňky), 1 pětilůžková zděná budova s vlastním sociálním zařízením a 1 pětilůžková chatka (buňka) s dřevěným venkovním posezením.

Ve dvoulůžkové chatce je nové dvoulůžko, skříň, stůl, židle, lednice s mrazákem, varná konvice,nádobí ( mikrovlnná trouba při týdenním pobytu, zapůjčení na kauci), nádobí a lůžkoviny (výměna povlečení na lůžkoviny zajištěna). Ve čtyřlůžkové chatce je dvoulůžko, palanda, skříň, stůl, židle, lednice s mrazákem, varná konvice, nádobí. V pětilůžkové chatce(buňka) jsou dvě palandy a jedno lůžko, skrříň, stůl a židle. V areálu ATC je zastřešené venkovní posezení (dřevěná konstrukce) a centrální ohniště (vhodné pro větší skupiny).

Sociální zařízení (sprchy ("není sprchový automat"- za sprchy se neplatí) a WC) v kempu je centrální.

Parkování je možné u každé chatky ZDARMA. V areálu je možné stanovat (vlastní stan).

Vhodné pro rybáře: Chovný rybník "KEJDA" ve kterém je možné lovit ryby (povolenky se prodávají v RO Lučina - infocentrum).